url niezgodny z rzeczywistym dostepem DOTKNĄĆ TEATRU - Publiczne Gimnazjum nr 21 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Łodzi

DOTKNĄĆ TEATRU

DOTKNĄĆ TEATRU,

CZYLI WARSZTATY AKTORSKIE

W piątek 16 czerwca szkolne aktorki z klasy 2e miały okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu. Zaproszenie pani Iwony Przybyłek do naszej szkoły przyjął aktor Teatru Powszechnego w Łodzi, pan Damian Kulec. Jest on znany społeczności Gimnazjum nr 21 z roli, którą zagrał w niedawno oglądanej przez uczniów sztuce pt. „Impreza”.

Nasz Gość poprowadził warsztaty na temat ruchu w piosence. Dawał wskazówki, jak się poruszać na scenie, jak „podawać” tekst, a przede wszystkim- jak wyzwolić emocje w sobie i w widzu. Po spotkaniu uczestniczki otrzymały autografy z dedykacją. Warsztaty były wspaniała lekcją i świetną zabawą. Liczymy na to, że w przyszłym roku szkolnym pan Damian Kulec zechce przekazać nam następną lekcję aktorstwa.

Koło teatralne z klasy 2e