Budżet Obywatelski

Budżet obywatelski, to specjalnie wydzielona kwota z budżetu naszego miasta, o wydaniu której decydujemy bezpośrednio  my – mieszkanki i mieszkańcy Łodzi. Dzięki Wam drodzy Uczniowie oraz Waszym Rodzicom i Znajomym nasze gimnazjum kilkakrotnie uzyskało wsparcie finansowe przy realizacji zgłoszonych projektów.

W ramach funduszu pozyskanego z projektu obywatelskiego "Rozpowszechnianie nowoczesnych technologii informacyjnych wśród uczniów i nauczycieli gimnazjum" została zmodernizowana sala informatyczna. Pracownia komputerowa zmieniła swoje oblicze, wzbogaciła się o nowy sprzęt komputerowy i nowy rzutnik z tablicą interaktywną co na pewno uatrakcyjni codzienną pracę na lekcjach.

Sale fizyczna, chemiczna i geograficzna zostały wyremontowane i wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe w ramach funduszy pozyskanych z projektu obywatelskiego "Bliżej świata, bliżej materii - pracownie przyrodnicze na miarę XXI w."

Środki pozyskane w ramach projektu "Szkolne pracownie językowe na miarę XXI wieku" umożliwiły zmianę wyglądu sal językowych, wzbogacając je nie tylko w nowe meble, ale również  nowoczesny sprzęt multimedialny, nowe rzutniki i tablice interaktywne. Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom nauka języków w naszym Gimnazjum będzie dla uczniów bardziej atrakcyjna.