Koła

Harmonogram pracy kół zainteresowań i zajęć wyrównawczych 
w Publicznym Gimnazjum nr 21 im Marii Skłodowskiej - Curie w Łodzi 
rok szkolny 2017/2018

            

Jakóbek Dariusz

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla 3c Zajęcia wyrównawcze 2b

Środa 1 lekcja

 Czwartek 8 lekcja

Kamil Jałmużna

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Koło

Poniedziałek na 8 godz. lekcyjnej

 

Piątek na 1 godz. lekcyjnej

Co dwa tygodnie, piątek, 7.00-7.45

Godlewska-Kaftan Aleksandra

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

 

Koło matematyczne

IIIa środa na 8 godz. lekcyjnej

IIIb i IIIf   środa na 9 godz.lekcyjnej

IIa piątek na 8godz.lekcyjnej

Piątek na 2godz.lekcyjnej

Brzozowicz Magdalena

Trening twórczego myślenia i rozwoju osobowości

Wtorek  na 8 godz. lekcyjnej

Krajewska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek na 0 godz. lekcyjnej 2f

Wtorek na 1 godz. lekcyjnej  2d

Iskierka Marcin

 

 

Przybyłek Iwona

 

 

Sołtysiak Ewa

 

 

Dębski Marcin

SKS - piłka nożna

Środa  16.20-17.10

Maj Izabela

SKS - piłka koszykowa

Poniedziałek  17.10-18.40

Wielemborek Jarosław

Zajęcia dodatkowe z geografii

Środa 8 godz. lekcyjna kl IIe

Urszula Gajda

Zajęcia wyrównawcze IIIe

Zajęcia wyrównawcze IIId

Zajęcia wyrównawcze IIIc

Konsultacje dla IIIc

Poniedziałek na 1 godz. lekcyjnej

Wtorek na 8 godz. lekcyjnej

Czwartek na 9 godz. lekcyjnej

Piątek na 0 godz. lekcyjnej

Lewandowska Marta

SKS - unihokej

Środa  16.20-17.10

Fortuna Dominik  

SKS - piłka ręczna

Piątek 16.30-18.00

Soliński Piotr

 

 

Wojtasik Sylwia

 

 

Pilarski Bartosz

Zajęcia wyrównawcze z informatyki

Termin według potrzeb

Wiśniewska Agata

Zajęcia z j. angielskiego

Środa na 8 godz. lekcyjnej

Wielemborek Zofia

Zajęcia dodatkowe WOS

Wtorek na  8 godz. lekcyjnej

Staszewska-Banasiak  Dorota

 

 

 

Kikosicka Monika

Koło z j. niemieckiego dla uczniów przygotowujących się do egzaminu

Koło wyrównawcze

Środa na 0 godz. lekcyjnej

Czwartek na 8 godz. lekcyjnej

Dworniak-Kijewska Anna

Konsultacje z j. angielskiego dla uczniów klas 2c, 2d

wtorek, środa – 1 lekcja

Markowska Małgorzata

Zajęcia dodatkowe z biologii

Koło biologiczne

Czwartek 9 godz. lekcyjna

Poniedziałek na 0 godz. lekcyjnej

Bartczak Monika

Zajęcia wyrównawcze z chemii i fizyki

Wtorek na 8 godz. lekcyjnej

Krakowiak Łukasz

Zajęcia dla uczniów klas trzecich przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z części historyczno-społecznej

Środy, 0 godzina lekcyjna, sala 406

Dąbrowska Maria

Zajęcia dodatkowe z geografii

 

Poniedziałek na  8 godz. lekcyjnej

Czwartek  na  8godz. lekcyjnej

 

Nawrocka Elżbieta

 

 

Nowak Martyna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego

Poniedziałek na 9 godz. lekcyjnej

Możdżeń Magdalena

 

 

Modrzejewska Lidia

 

 

Adamczyk Paweł

 

 

Kozik Anita

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Zajęcia przygotowujące do konkursów

Poniedziałek na 1 godz. lekcyjnej

Piątek na 2 godz.lekcujnej

Muszyńska Agnieszka

 

 

 

Dunajczan Rafał

 

Zajęci wyrównawcze z fizyki

Co drugi poniedziałek na 0 godz. lekcyjnej