Fotowydarzenia

19-06-2017

DOTKNĄĆ TEATRU

DOTKNĄĆ TEATRU, CZYLI WARSZTATY AKTORSKIE W piątek 16 czerwca szkolne aktorki z klasy 2e miały okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu. Zaproszenie pani Iwony Przybyłek do na (...)
19-06-2017

MAZURSKA OPOWIEŚĆ

MAZURSKA OPOWIEŚĆ Płynie woda, szumią żagle.Tak tu cicho. Tak tu ładnie. Wokół jachty, ptaki, drzewa.Do szczęścia więcej nie trzeba (...) Julia Jarząb, Jagienka Smentek, Z (...)
07-06-2017

Wyróżnienie w akcji Gorączka Złota

W dniu 6 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie akcji PCK Gorączka Złota, która trwała od 1 marca do 1 czerwca. W tym roku udało się pobić rekord i zebrać ponad (...)
23-04-2017

SUKCES W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE LITERACKIM

domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Z ogromna przyjemnością pragnę poinformować o sukcesie Dominiki Stefańskiej uczennicy klasy 1e , która zdobyła wyróżnienie na XXXIII Międzynarodowym Konkursie Literac (...)
09-04-2017

Brązowy medal koszykarzy

Drużyna koszykarzy naszego Gimnazjum zdobyła III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Łodzi Szkól Gimnazjalnych. Nasi chłopcy pokonali w eliminacjach i półfinale k (...)
15-03-2017

Dookoła świata

konkurs
Dnia 15 marca 2017 roku uczniowie klas drugich brali udział w „REJSIE DOOKOŁA ŚWIATA”. Konkurs Geograficzny przygotowali i poprowadzili Olga Chlebna z klasy 2a i  (...)
01-03-2017

Dziady

"Bo słuchajcie i zważcie u siebie ..." tymi słowami przestrzegały uczniów naszej szkoły ostatkowe duchy - niezwykłe aktorki z klasy 2e, które pod kierunkiem p. Iwony (...)
22-02-2017

Poloneza czas zacząć

konkurs poloneza
Uczniowie naszej szkoły przygotowywani przez Izabelę Maj i Martę Lewandowską wytańczyli wysokie II miejsce w Międzyszkolnym Wojewódzkim Konkursie "Poloneza czas zacząć", kt& (...)
18-02-2017

Wyróżnienie dla Szkolnego Koła PCK

Łódzki Oddział Okręgowy PCK wysoko ocenił aktywność uczniów naszego gimnazjum. Na konferencji, która odbyła się 17 lutego 2017r.  Koło PCK przy (...)
08-01-2017

XVII edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego

domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W czwartek 22 grudnia po raz siedemnasty społeczność Publicznego Gimnazjum nr 21 zaangażowała się w organizację Jarmarku Bożonarodzeniowego, imprezy charytatywnej, której ce (...)