Dla rodziców

W naszym gimnazjum działa  bezpłatny elektroniczny system kontroli frekwencji i postępów w nauce "Librus Synergia".

Oferta ubezpieczenia AVIVA dla uczniów na rok szkolny 2017/2018

Firma AVIVA przedstawiła ofertę ubezpieczenia dla uczniów:

Zakres i warunki ubezpieczenia

Budżet Obywatelski

Szanowni Państwo!

Z entuzjazmem i nadzieją pragniemy zachęcić Państwa do zaangażowania się w pozyskanie środków finansowych z tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi.

O przeznaczeniu tej specjalnie wydzielonej kwoty z budżetu miasta decydujemy bezpośrednio  my – mieszkanki i mieszkańcy Łodzi. Dzięki Państwu - Uczniom oraz  Rodzicom i Znajomym - nasze Gimnazjum już kilkakrotnie uzyskało wsparcie finansowe przy realizacji zgłoszonych projektów.

W roku 2017 chcemy gorąco poprzeć projekt zgłoszony przez Szkołę Podstawową nr 19 w Łodzi. Jego celem jest zdobycie funduszy na remont sali gimnastycznej, z której korzystają zarówno uczniowie SP nr 19, jak i młodzież Gimnazjum nr 21. Koszt realizacji wyniesie 710 tysięcy złotych. Wierzymy, że wyremontowanie sali będzie naszą wspólną korzyścią i wspólnym sukcesem.

Zachęcamy Państwa  do wzięcia udziału w głosowaniu na projekt nr P0078RS
Dbamy o kondycję w ciepłej i bezpiecznej sali gimnastycznej SP 19 i PG 21).

Głosowanie w wersji tradycyjnej (papierowej) będzie się odbywało w dniach 16 września - 1 października 2017 roku.

Głosowanie w wersji elektronicznej jest możliwe w dniach 16 września - 6 października 2017 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie Urzędu Miasta Łodzi pod hasłem Budżet Obywatelski.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Informujemy, że dzięki uprzejmości jednego z Rodziców dysponujemy w szkole telefonem o numerze 725192121, pod który mogą Państwo dzwonić w czasie dłuższych wycieczek szkolnych oraz Zielonych Szkół.